Latvijas čempionāta Zemgales reģionālā atlase

http://www.sahafederacija.lv7.-9.martā Jēkabpils sporta centrā notika 2014.gada Latvijas šaha čempionāta Zemgales reģionālās atlases sacensības (Šveices sistēma, 7 kārtas, laika kontrole – 60 min. + 10 sek.; 22 dalībnieki). Ar 6.5 punktiem no 7 uzvaru sacensību kopvērtējumā pēc papildus koeficienta izcīnīja Nikolajs Krilovs, otro vietu turnīra tabulā ieguva Guntis Jankovskis (arī 6.5 punkti), trešajā vietā ierindojās Klāvs Stabulnieks (5 punkti), ceturtajā vietā – Andis Ivoņins (4.5 punkti). Pirmo vietu dāmām ieguva daugavpiliete Elizabete Limanovska (3.5 punkti no 5, 11.vieta turnīra tabulā). Daugavpils šahists Deniss Dunaveckis ar 4 punktiem no 7 ierindojās 7.vietā kopvērtējumā pēc papildus koeficienta.