9. Pasaules čempiona Tigrana Petrosjana Vasaras kausa izcīņa

http://www.sahaskola.lv/2014.gada 18.–20.jūlijā Rīgas Šaha skolā notika 9. Pasaules čempiona Tigrana Petrosjana Vasaras kausa izcīņa (trīs turnīri klasiskajā šahā un ātrspēles sacensības, kopējais balvu fonds – 1000 EUR).
Ar 6 punktiem no 7 uzvaru “A” turnīra kopvērtējumā izcīnīja Arturs Bernotas, otro vietu turnīra tabulā ieguva Igors Smorodinskis (5.5 punkti), trešajā vietā pēc papildus koeficienta ierindojās Klāvs Stabulnieks (5 punkti). Labākā no dāmām – Marija Golubeva - 4 punkti, 9.vieta kopvērtējumā.
“B” turnīrā (vecuma grupa līdz 18 gadiem, 1.sp.kl.) pirmo vietu pēc papildus koeficienta izcīnīja Pjotrs Koļasa (6 punkti), otrajā vietā – Alberts Grīvnieks (arī 6 punkti), trešo vietu turnīra tabulā ieguva Darija Litvjakova (5.5 punkti).
“C” turnīrā (vecuma grupa līdz 15 gadiem, 2.-3.sp.kl.) pirmajā vietā kopvērtējumā ierindojās Georgijs Germanovs (6.5 punkti), otro vietu ieguva Artjoms Burenkovs (5.5 punkti), trešajā vietā – Edvards Kazakovs (arī 5.5 punkti). Labākais rezultāts 3.sporta klasēm – Adrians Sinijs – 3.5 punkti, 15.vieta kopvērtējumā.
Sacensību ātrspēles turnīrā pirmo vietu ieguva Arturs Bernotas – 7.5 punkti no 9, otrajā vietā ierindojās Igors Smorodinskis (7 punkti), trešajā vietā pēc papildus koeficienta – Imants Kārkliņš (6.5 punkti). Labākais rezultāts dāmām – daugavpiliete Elizabete Limanovska – 5 punkti un 18.vieta kopvērtējumā.

Sacensību nolikums     Rezultāti:  [ A ]  [ B ]  [ C ]  [ Blitz ]    Fotogalerija