Latvijas 2014.gada atklātais čempionāts ātrajā šahā

http://www.sahafederacija.lv27.-29.jūnijā atpūtas bāzē „Mežezers” notika Latvijas 2014.gada atklātais čempionāts ātrajā šahā (Šveices sistēma, 9 kārtas, laika kontrole – 25 min. + 10 sek.). Ar 7 punktiem no 9 uzvaru vīriešu konkurencē izcīnīja IM Rolands Bērziņš, 2.-3.vietu ar 6.5 punktiem dalīja IM Vitālijs Samoļins un FM Egons Lavendelis. Labākā no dāmām – WGM Ilze Bērziņa (5.5 punkti, 7.vieta kopvērtējumā), otrajā vietā – WGM Laura Rogule (5.5 punkti, 8.vieta kopvērtējumā), trešo vietu ieguva WIM Katrīna Šķiņķe (4.5 punkti, 16.vieta kopvērtējumā). Sacensību reitingbalvu ieguva Andis Ivoņins (5.5 punkti, 9.vieta turnīra tabulā). Ātrspēles turnīrā, kas notika čempionātā ietvaros, pirmo vietu izcīnīja GM Igors Kovalenko (10 punkti no 11), otro vietu ieguva GM Aleksejs Širovs (8.5 punkti), trešajā vietā ierindojās FM Nikita Meškovs (8 punkti).

Sacensību nolikums     Fotogalerija     Lasīt vairāk ...

Rezultāti:  [ Ātrais šahs ]  [ Ātrspēles turnīrs ]