Dundagas torņi 2014

"Dundagas torņi"2014.gada 4.-6.jūlijā notika Dundagas novada atklātais čempionāts šahā „Dundagas torņi 2014” (atklātais turnīrs - Šveices sistēma 7 kārtās, laika kontrole: 50 min. + 10 sek. un ātrspēles turnīrs: riņķa sistēma, 2 x 6 kārtās, 4 min. + 2 sek.).
Ar 6 punktiem no 7 uzvaru klasiskā šaha sacensībās izcīnīja Uldis Sermons (Rīga), otrajā vietā pēc papildus koeficienta ierindojās Roberts Ziediņš (Rīga) - 5 punkti, trešo vietu turnīra tabulā ieguva daugavpiliete Elizabete Limanovska (arī 5 punkti). Labākais rezultāts senioriem – Arnolds Auziņš (Rīga) – 3.5 punkti, 6.vieta kopvērtējumā.
Ātrspēles turnīrā pirmo vietu arī ieguva Uldis Sermons (11 punkti no 12), otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Elizabete Limanovska – 8 punkti, trešajā vietā pēc papildus koeficienta ierindojās Alnis Auziņš (Dundaga) – 6.5 punkti.

Sacensību nolikums     Rezultāti:  [ Klasiskais šahs ]   [ Ātrspēle ]     Fotogalerija