Latvijas 2010.gada jauniešu čempionāts šahā

Latvijas 2010.gada jauniešu šaha čempionāts2010.gada 27. – 31.martā Rīgā notika Latvijas jauniešu šaha čempionāta finālsacensības zēniem (vecuma grupās z-8, z-10, z-12, z-14, z-16, z-18) un meitenēm (vecuma grupās m-8, m-10, m-12, m-14, m-16, m-18), kurās izcilus panākumus guva Daugavpils šahisti, uzrādot vislabāko rezultātu republikas jauniešu sacensībās Daugavpils šaha kluba vēsturē – 5 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas medaļa.

Vecuma grupā z-8 (jaunieši līdz 8 gadiem) pirmo vietu ieguva Artjoms Tretjakovs – 9 punkti no 9, ar 4 punktiem 7.vietā palika Edans Gelfands.

Pirmo vietu vecuma grupā z-10 izcīnīja Nikita Zuj-Zajkovskis (8 punkti no 9), Deniss Dunaveckis kļuva par labāko grupā z-14 (8.5 punkti no 9), Oskars Marcinkevičs uzvarēja vecuma grupā z-18 (6.5 punkti no 9).

Labākā no jaunietēm – Laura Orliņa – 1.vieta vecuma grupā m-14 (jaunietes līdz 14 gadiem), 5 punkti no 5.

Tikai papildus koeficienta aprēķināšana neļāva Elizabetei Limanovskai izcīnīt 1.vietu vecuma grupā m-10. Elizabete ieguva vienādu punktu skaitu (6.5 punkti no 7) kopā ar Dariju Litvjakovu no Rīgas un, pēc papildus koeficienta, kļuva par sudraba medaļas ieguvēju.

Trešo vietu grupā m-10 ieguva Arina Leščova (5 punkti), ar 4 punktiem 7.vietā palika Inna Jadzeviča.

Marija Nikolajeva dalīja 3-4.vietu vecuma grupā m-8 (4.5 punkti no 7).

Apsveicam mūsu uzvarētājus ar iegūtiem rezultātiem!

Nolikums      Fotogalerija (Pēdējās izmaiņas: 02.04.2010)

Rezultāti:    Jaunietes     Jaunieši