XIII starptautiskais šaha festivāls “Orša - 2015”

Orša2015.gada 18.-25.janvārī Oršā (Baltkrievijā) notika XIII starptautiskais šaha festivāls “Orša - 2015” (individuālā ieskaite + komandu sacensības; 9 turnīri – klasiskais šahs, 9 kārtas).
Latviju sacensībās pārstāvēja rīdzinieks Olegs Marutkins, ka arī - Daugavpils šaha kluba sportisti Daniils Horobrijs, Vita Petrova, Iļja Ziskins un Daniels Leitāns.
Ar 8 punktiem no 9 Daniils Horobrijs izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā sacensību “D” turnīrā (vecuma grupa – līdz 12 gadiem, 54 dalībnieki), Daniels Leitāns ierindojās 42.vietā “D” turnīra tabulā (3.5 punkti). Festivāla “C” turnīrā (vecuma grupa – līdz 14 gadiem, 29 dalībnieki) Vita Petrova ieguva 5.vietu jaunietēm (4 punkti, 18.vieta kopvērtējumā), Iļja Ziskins ar 4 punktiem ierindojās 25.vietā “Open” reitinga turnīra tabulā (36 dalībnieki), Olegam Marutkinam – 3 punkti un 14.vieta turnīrā “Masters” ar IM normu (16 dalībnieki).

Nolikums       Rezultāti: [ A ] [ B ] [ C ] [ D ] [ E ] [ F ] [ Open ] [ Masters ] [ Women ]