VI. Baltijas valstu skolu šaha festivāls

 

Komanda Javena Hancza no Polijas

2010.gada 12. – 16.jūnijā Jūrmalā Baltic Beach hotelī notika VI. Baltijas valstu skolu šaha festivāls. Sacensībās piedalījās 22 komandas no Zviedrijas, Krievijas, Polijas, Igaunijas, Latvijas. Turnīra dalībnieki – skolnieki līdz 18 gadu vecumam, komandas sastāvā 3 zēni un 1 meitene.

Uzvaru izcīnīja komanda "Javena Hancza" no Polijas pilsētas Suvalki . Otrajā vietā - Rīgas šaha skolas komanda. Trešajā vietā - komanda „Petrovskaja ladja - 1” no Sanktpēterburgas.

Festivāla ietvaros notika arī simultānspēles seanss ar starptautiskajiem lielmeistariem Jāni Klovānu un Jevģēniju Svešņikovu, turnīrs ātrajā šahā, kur uzvarēja starptautiskais meistars no Sanktpēterburgas Pāvels Drugovs, un ātrspēles turnīrs, kur uzvaru izcīnīja jauns talantīgs šahists no Rīgas meistarkandidāts Arturs Bernotas.

Papildus sacensībām, jauniešu komandu treneri piedalījās mācību seminārā, kurā Zviedrijas un Pleskavas komandu vadītāji pastāstīja kolēģiem par interesantiem šaha apmācības metodēm. Festivāla laikā Latvijas, Krievijas un Zviedrijas šaha klubu pārstāvji noslēdza savstarpējo līgumu par sadarbību.


Nolikums     Sacensību programma   
 Fotogalerija

 

Rezultāti:   1.kārta   2.kārta   3.kārta   4.kārta   5.kārta   6.kārta   7.kārta

  

Ātrspēles turnīrs    Turnīrs ātrajā šahā    Dalībnieku sacensības (pa galdiņiem)

 

Chess-Results.com