II. Baltijas valstu skolu šaha festivāls

Čigorina šaha kluba komanda (Sanktpēterburga, Krievija)

2006.gada 10. – 13.jūnijā Rīgā notika II. Baltijas valstu skolu šaha festivāls. Sacensībās piedalījās 18 komandas no Lietuvas, Polijas, Latvijas un Krievijas.

Pirmo vietu komandu konkurencē ar 25.5 punktiem izcīnīja Čigorina šaha kluba komanda (Sanktpēterburga, Krievija), otro vietu ieguva komanda „Romuva” no Lietuvas - 18 punkti, trešo vietu ieguva Rīgas Šaha skolas 1.komanda – 17.5 punkti. Reitinga balvu izcīnīja komanda BJC „Malta” – 15.5 punkti.

Ātrspēles turnīrā labākais bija Domantas Klimciauskas („Baltijos Lyga”, Lietuva) – 9.5 punkti no 11, 2.vietu ieguva Vadims Daškevičs - 9 punkti, 3.vietā palika Daniils Linčevskis (Čigorina šaha klubs, Krievija) - 8.5 punkti. Labākā no jaunietēm – Viktorija Ņi (7 punkti, 15.vieta pēc papildus koeficienta).

Festivāla programmas ietvaros sacensību dalībnieki ekskursijas laikā apmeklēja Siguldu un Atpūtas centru „Lido”.

Rezultāti:   Komandu sacensības un ātrspēles turnīrs      1.galdiņš   2.galdiņš   3.galdiņš   4.galdiņš