Starptautiskais šaha kongress „Druskininkai - 2011”

'Druskininkai 2011' - Latvijas uzvarētāji: Klāvs Stabulnieks, Dmitrijs Tokranovs, Aleksis Vīns, Verners Putka, Elizabete Limanovska un Dagmāra Kurbanova

2011.gada 14 – 16.janvarī Druskininku kūrortpilsētā (Lietuva) notika starptautiskais šaha kongress „Druskininkai - 2011” (2 turnīri ātrajā šahā un 1 ātrspēles turnīrs, Šveices sistēma, 9 kārtas).

Sacensībās piedalījās 22 Latvijas šahisti.

Ātrspēles turnīrā „BLITZ DAINAVA”, kas notika 14.janvārī kongresa ietvaros, Latvijas šahists Verners Putka ar 8.5 punktiem no 9 izcīnīja uzvaru 65 turnīrā dalībnieku konkurencē. Otro labāko rezultātu Latvijas delegācijā uzrādīja Dmitrijs Tokranovs – ar 7 punktiem no 9 viņš ieguva 4.vietu sacensībās, zaudējot 2. un 3.vietas ieguvējiem tikai pēc papildus koeficienta.

Turpinot ātrspēles turnīra panākumus, ātrā šaha sacensībās „ROYALE OPEN” (37 dalībnieki) Verners Putka ar 8 punktiem no 9 izcīnīja 1.vietu pēc papildus koeficienta. Aleksis Vīns ieguva 3.vietu vecuma grupā U-16 (jaunieši un jaunietes līdz 16 gadiem) – 5 punkti.

Ātrā šaha turnīrā „AQUAPARK OPEN” (72 dalībnieki) Latvijas pārstāvis Dmitrijs Tokranovs ar 7.5 punktiem no 9 izcīnīja 2.vietu kopvērtējumā un 2.vietu vecuma grupā līdz 12 gadiem. Dagmāra Kurbanova ieguva 3.vietu kopvērtējumā un 1.vietu vecuma grupā līdz 14 gadiem, ka arī ieguva balvu par labāko rezultātu jaunietēm šajā vecuma grupā (7 punkti). Klāvs Stabulnieks ieguva 3.vietu vecuma grupā līdz 12 gadiem (arī 7 punkti).

Daugavpils šahiste Elizabete Limanovska ieguva 6 punktus no 9 un izcīnīja 1.vietu meitenēm vecuma grupā līdz 12.gadiem.

Sacensību nolikums           Fotogalerija            „Druskininkai – 2010”

Rezultāti:  "BLITZ DAINAVA"   "ROJALE OPEN"  "AQUAPARK OPEN"          Latvijas šahistu rezultāti