Cerību kauss - 2011

Sacensību uzvarētāji – komanda „Piranjas”

2011.gada 12.-13.martā (pusfināls) un 2.-3.aprīlī (fināls) Rīgas Šaha skolā notika XXXIX. Latvijas atklātā bērnu komandu šaha čempionāta „Cerību kauss” sacensības.

Ar 24 punktiem pirmo vietu pusfināla sacensībās izcīnīja komanda „Kuldīga”, otro vietu pēc papildus koeficienta ieguva komanda „Daugmale” (17 punkti), trešajā vietā – „Ziemeļblāzma” (arī 17 punkti).

Finālā jau trešo gadu pēc kārtas par uzvarētājiem kļuva komanda „Piranjas” (24 punkti) – Dmitrijs Tokranovs, Jevgēnijs Širokovs, Arina Dernova, Darija Litvjakova un Elizabete Limanovska (komandas trenere – Diāna Matisone, Rīgas Šaha skola). Otro vietu sacensībās ieguva komanda „Vertikāle” (17 punkti) – Arsens Bataševs, Veronika Žiļajeva, Konstantīns Margoļins, Margarita Parhomenko (trenere – Tatjana Voronova), trešajā vietā ierindojās komanda „Bulta” (16 punkti) – Simons Sinauridze, Daniils Vladimirovs, Maksims Makukins, Laura Maslinarska (treneris – Leonīds Borisovs).

Labāko rezultātu pie 1.galdiņa uzrādīja Dmitrijs Tokranovs („Piranjas”) – 7 punkti no 7, pirmo vietu pie 2.galdiņa ieguva Jevgēnijs Širokovs („Piranjas”) – 6.5 punkti no 7, par labāko pie 3.galdiņa kļuva Kārlis Mālnieks („Jēkabpils-2011”) – 5.5 punkti no 7, labākā pie 4.galdiņa – Margarita Parhomenko („Vertikāle”) – 6 punkti no 6.

Elizabete Limanovska no Daugavpils (komanda „Piranjas”) ar 5 punktiem no 6 ieguva pirmo vietu pie piektā (rezerves) galdiņa.

Sacensību nolikums          Rezultāti:   Pusfināla sacensības    Fināls          Fotogalerija