Mālpils muižas kausa izcīņa šahā

2011.gada 16.-17.aprīlī notika Mālpils muižas kausa izcīņa šahā (ātrā šahā sacensības + ātrspēles turnīrs, Šveices sistēma, 9.kārtas).

Ar 8 punktiem no 9 uzvaru ātrā šaha pamatturnīrā izcīnīja FM Toms Kantāns, otro vietu ieguva Matīss Mustaps (7.5 punkti), trešajā vietā ierindojās IM Arturs Neikšāns (7 punkti), ceturtajā vietā – Aivars Stašāns (6.5 punkti), piekto vietu pēc papildus koeficienta ieguva FM Egons Lavendelis (6 punkti).

Labākā no dāmām – WGM Ilze Bērziņa (6 punkti), labākais no jauniešiem – Olegs Petrovskis (5 punkti).

Turnīra reitingbalvas ieguva Elīna Otikova (5.5 punkti) un daugavpiliete Elizabete Limanovska (4 punkti).

Ātrspēles turnīrā, kas notika sacensību ietvaros, pirmo vietu pēc papildus koeficienta izcīnīja IM Arturs Neikšāns (7.5 punkti no 9), otrajā vietā - FM Egons Lavendelis (arī 7.5 punkti), trešo vietu ieguva Matīss Mustaps (6.5 punkti).