BALTIJA CUP 2011

2011.gada 18.-23.jūnijā Palangā (Lietuva) notika VIII. starptautiskais šaha festivāls „BALTIJA CUP 2011”. Sacensībās piedalījās 268 šahisti no Lietuvas, Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Labāko rezultātu Latvijas šahistu starpā „OPEN A” turnīrā (103 dalībnieki) uzrādīja starptautiskais meistars no Daugavpils Olegs Krivonosovs – 6.5 punkti un 2.vieta kopvērtējumā pēc papildus koeficienta, ar 6 punktiem pirmajā desmitniekā ierindojās Verners Putka un Arturs Bernotas. WGM Laurai Rogulei – otrais labākais rezultāts sievietēm „OPEN A” turnīrā - 5.5 punkti.

Sacensību „OPEN B” turnīrā (65 dalībnieki) Klāvs Stabulnieks ar 7 punktiem pēc papildrādītājiem izcīnīja 3.vietu kopvērtējumā, otro labāko rezultātu jaunietēm uzrādīja Margarita Parhomenko – 6.5 punkti.

„OPEN C” turnīrā (100 dalībnieki) Arsens Bataševs pēc papildus koeficienta izcīnīja 1.vietu (8 punkti), ceturto labāko rezultātu jaunietēm uzrādīja Dana Vambute – 6 punkti.

Četros ātrspēles turnīros, kas notika festivāla ietvaros, labākus rezultātus uzrādīja Verners Putka (1., 3., 1. un 2.vieta) un Arturs Bernotas (4., 6., 2. un 1.vieta).