Šaha lietus - 2011

2011.gada 7.-8.maijā Rīgas Šaha skolā notika VI. Latvijas atklātais jauniešu komandu čempionāts šahā „Šaha lietus” (Šveices sistēma komandām, 7 kārtas, 14 komandas).

Ar 19 punktiem pirmo vietu sacensībās izcīnīja komanda „Brašie bruņinieki” - Dmitrijs Starcevs, Olegs Petrovskis, Toms Kalniņš, Marija Golubeva, otro vietu ieguva komanda „Jēkabpils” (18.5 punkti) - Nikolajs Krilovs, Mārtiņš Ivbulis, Andis Ivoņins, Eira Sarnovska, trešajā vietā ierindojās komanda „VEF-Spīdola” (17 punkti) - Ņikita Meļentjevs, Aleksejs Ovčiņņikovs, Arīna Hohļuka, Jekaterina Djogteva.

Labāko rezultātu pie 1.galdiņa uzrādīja Edgars Stepiņš („Jelgavnieki”) – 5.5 punkti no 7, pirmo vietu pie 2.galdiņa ieguva Olegs Petrovskis („Brašie bruņinieki”) – 6 punkti no 7, par labāko pie 3.galdiņa kļuva Aleksandrs Šumskis („Spararats”) – 5 punkti no 7, labākā pie 4.galdiņa – Jekaterina Djogteva ("VEF-Spīdola") – 7 punkti no 7.

Desmitgadīga Elizabete Limanovska no Daugavpils (komanda „Juniors”) spēlējot vecuma grupā no 13 līdz 18 gadiem ieguva 6 punktus no 7 un izcīnīja otro vietu pie 4.galdiņa.