Cerību kauss - 2012

http://www.sahafederacija.lv/ http://www.sahaskola.lv/2012.gada 14-15.aprīlī Rīgas Šaha skolā notika 40. Latvijas atklātā bērnu komandu šaha čempionāta „Cerību kauss” fināla sacensības (Šveices sistēma, 7 kārtas, 18 komandas; laika kontrole - 40 min.).

Pirmo vietu sacensībās izcīnīja komanda “Ekspresis” (Romans Siņavins, Simons Sinauridze, Aleksandrs Brikers, Alīna Rastorgujeva) – 18.5 punkti, otro vietu ieguva Rīgas 13.vidusskolas komanda (Ilja Semjonovs, Vsevolods Semjonovs, Dmitrijs Krjukovs, Valērija Ļepjohina) – 17.5 punkti, trešajā vietā ierindojās “Krokodili” (Pāvels Lindermans, Artjoms Kovaļevskis, Andrejs Jevstifejevs, Marija Krūmiņa) – 16.5 punkti.

Individuālajā ieskaitē pirmo vietu pie 1.galdiņa ieguva Klāvs Stabulnieks (“Bundzi-nieki”, 6.5 punkti), otrajā vietā ierindojās Romans Siņavins (“Ekspresis”, 6 punkti). Nedaudz zaudējot Siņavinam pēc papildrādītājiem, trešo vietu pie 1.galdiņa ieguva daugavpiliete Elizabete Limanovska (“Jaunas piranjas”, arī 6 punkti).

Labāko rezultātu pie 2.galdiņa uzrādīja Simons Sinauridze (“Ekspresis”, 6 punkti), otro vietu ieguva Alberts Grīvnieks (“Bundzi-nieki”, 5.5 punkti), trešo vietu – Miķelis-Emīls Miķelsons (“Matotāji”, 4.5 punkti).

Pie 3.galdiņa labākais bija  Aleksandrs Brikers (“Ekspresis”, 5.5 punkti), otrajā vietā – Jegors Vladimirovs (“Bulta”, arī 5.5 punkti), trešo vietu ieguva Valts Vaivads (“Kuldīga”, 5 punkti).

Pirmajā vietā pie 4.galdiņa (jaunietes) ierindojās Aleksandra Migunova (“Kaugurēni – 2012”, 7 punkti), otro vietu ieguva Olga Čerņavska (“Kaissa”, 6 punkti), trešajā vietā – Līva Vaivade (“Kuldīga”, 5.5 punkti).

Sacensību nolikums        Rezultāti        Rezultāti pie galdiņiem       Fotogalerija:  1  2