Latvijas 2012.gada atklātais čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā

http://www.sahafederacija.lv28. jūnijā – 1. jūlijā atpūtas bāzē „Mežezers” notika Latvijas 2012.gada atklātais čempionāts ātrspēlē un ātrajā šahā (ātrais šahs – 9 kārtas, laika kontrole – 25 min. + 10 sek.; ātrspēle – 13 kārtas, laika kontrole – 5 min. + 3 sek.).

- Ar 7 punktiem no 9 uzvaru Latvijas ātrā šaha čempionātā pēc papildus koeficienta izcīnīja GM Normunds Miezis, otro vietu turnīra tabulā ieguva IM Vladimirs Svešņikovs (arī 7 punkti), trešajā vietā ierindojās GM Arturs Neikšāns (6.5 punkti).

Sieviešu konkurencē pirmo vietu ieguva WGM Dana Reizniece-Ozola (5 punkti no 9), otrajā vietā ierindojās WGM Ilze Bērziņa (4.5 punkti), trešo vietu ieguva WIM Katrīna Šķiņķe (arī 4.5 punkti). Ar 3.5 punktiem no 9 ceturto vietu čempionātā sieviešu konkurencē ieguva vienpadsmitgadīga Daugavpils šahiste Elizabete Limanovska.

Labākais rezultāts jauniešiem – Edgars Stepiņš – 5 punkti un 7.vieta čempionāta kopvērtējumā pēc papildus koeficienta.

- Ātrspēles čempionātā pirmo vietu izcīnīja GM Arturs Neikšāns – 11 punkti no 13, otrajā vietā pēc papildus koeficienta ierindojās FM Toms Kantāns (10 punkti), trešo vietu kopvērtējumā ieguva GM Aleksejs Širovs (arī 10 punkti).

Sieviešu konkurencē labāko rezultātu uzrādīja WGM Ilze Bērziņa (7.5 punkti), otro vietu ieguva WGM Dana Reizniece-Ozola (7 punkti), trešajā vietā ierindojās WIM Katrīna Šķiņķe (6.5 punkti).

Labāko rezultātu jauniešiem turnīrā uzrādīja Arturs Bernotas – 7 punkti un 9.vieta kopvērtējumā.

Sacensību nolikums         Rezultāti:   Ātrais šahs   Ātrspēle       Fotogalerija