Latgales novada 2013.gada atklātais čempionāts šahā

latgale2013.gada 15.-17.martā Daugavpilī notika Latgales novada 2013.gada atklātais čempionāts šahā (Latvijas 2013.gada vīriešu čempionāta Latgales reģionālā atlase, Šveices sistēma, 7 kārtas, 25 dalībnieki).

Pirmo vietu sacensību kopvērtējumā ar 6 punktiem no 7 izcīnīja Oļģerts Indričāns (Rēzekne), otrajā vietā ierindojās Nikolajs Krilovs (Jēkabpils) – 5.5 punkti, trešo vietu pēc papildus koeficienta ieguva IM Valērijs Žuravļovs (Rēzekne) – 5 punkti. Labākā no dāmām – Laura Orliņa (Daugavpils) – 4 punkti un 13.vieta kopvērtējumā.

Vecuma grupā līdz 10 gadiem labāko rezultātu uzrādīja Daniils Horobrijs (Daugavpils) – 3 punkti (17.vieta kopvērtējumā), otro vietu ieguva Daniels Leitāns (Daugavpils) – 2.5 punkti (20.vieta kopvērtējumā), trešajā vietā – Jegors Ļeonovs (Daugavpils) - 2.5 punkti (23.vieta kopvērtējumā).

Grupā līdz 15 gadiem pirmo vietu ieguva Iļja Ziskins (Daugavpils) – 4 punkti (10.vieta kopvērtējumā), otrajā vietā ierindojās Nikita Zuj-Zajkovskis (Daugavpils) - 4 punkti (11.vieta kopvērtējumā), trešo vietu ieguva Armands Ļahs (Daugavpils) - 3 punkti (18.vieta kopvērtējumā).

Turnīra balvu par labāko rezultātu jauniešiem līdz 20 gadiem ieguva Elvis Limanovskis (Daugavpils) – 3.5 punkti un 16.vieta kopvērtējumā.