Ģimeņu čempionāts šahā 2013

2013.gada 30.augustā Radisson Blu Daugava Hotel viesnīcā Rīgā notika Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” atklātās komandu sacensības šahā „Ģimeņu čempionāts šahā 2013” (Šveices sistēma, 7 kārtas, laika kontrole - 10 min. līdz partijas beigām katram dalībniekam  + 3 sek. par katru gājienu; 34 komandas).

Pirmo vietu sacensību kopvērtējumā izcīnīja Artjoms Gogins un Maksims Gogins (Sanktpēterburga, Krievija) – 11.5 punkti, otrajā vietā pēc papildrādītājiem ierindojās Dmitrijs Starcevs un Anatolijs Ļaško – 9.5 punkti, trešo vietu ieguva Alberts Grīvnieks un Dzintars Grīvnieks – arī 9.5 punkti.

Pirmo vietu jauniešu komandu konkurencē ieguva Antons un Arsenijs Turko – 9 punkti, 6.vieta kopvērtējumā, otrajā vietā ierindojās Marks un Grigorijs Emdini (Sanktpēterburga, Krievija) - 9 punkti, 7.vieta kopvērtējumā, trešajā vietā – Imants un Guntars Mieriņi – 7.5 punkti, 12.vieta kopvērtējumā.