Inčukalna novada atklātais čempionāts šahā - 2013

Inčukalna novads2013.gada 11.maijā notika Inčukalna novada atklātā šaha čempionāta sacensības (Vidzemes lielās balvas izcīņas sacensību sērija, Šveices sistēma, 8 kārtas; laika kontrole – 12 min. + 4 sek.; FIDE ātrā šaha reitinga aprēķins; 77 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas).

Ar 7 punktiem no 8 pirmo vietu turnīra tabulā pēc papildus koeficienta izcīnīja GM Aleksejs Širovs (Latvija), otrajā vietā ierindojās FM Iļja Vovks (Igaunija) – arī 7 punkti, trešo vietu ieguva GM Aleksandrs Volodins (Igaunija) – 6.5 punkti. Labākā no dāmām – WIM Tatjana Voronova (Latvija) – 5.5 punkti, 9.vieta kopvērtējumā.

Daugavpiliete Elizabete Limanovska sacensībās ieguva 4 punktus no 8 un ierindojās otrajā vietā vecuma grupā jauniešiem līdz 16 gadiem (piektais rezultāts dāmām, 40.vieta kopvērtējumā).