Starptautiskais šaha festivāls “Господин Великий Новгород – 2013”

http://www.novgorodchess.org/2013.gada 18.-28.augustā Novgorodā (Krievija) notika starptautiskais šaha festivāls “Господин Великий Новгород – 2013” (“Open” un jauniešu turnīri klasiskajā šahā, ātrā šaha sacensības + ātrspēle). Sacensībās piedalījās Latvijas šahisti IM Andrejs Sokolovs, Dmitrijs Tokranovs un Jevģēnijs Širokovs.

“Open” turnīrā (Šveices sistēma, 9 kārtas, 64 dalībnieki) Dmitrijs Tokranovs ar 6 punktiem no 9 ierindojās 9.vietā kopvērtējumā,  Jevģēnijs Širokovs ieguva 27.vietu (4.5 punkti). Ātrā šaha sacensībās (9 kārtas, 74 dalībnieki) Andrejs Sokolovs ar 6.5 punktiem ieguva 7.vietu, Dmitrijam Tokranovam – 5.5 punkti un 19.vieta kopvērtējumā, Jevģēnijs Širokovs ierindojās 24.vietā turnīra tabulā (5 punkti). Ātrspēles turnīrā (11 kārtas, 55 dalībnieki) Dmitrijs Tokranovs ar 8 punktiem no 11 izcīnīja trešo vietu kopvērtējumā, Andrejam Sokolovam – 7.5 punkti un 4.vieta pēc papildus koeficienta,  Jevģēnijs Širokovs ieguva 44.vietu (4.5 punkti).

Oficiālā mājas lapa       Festivāla rezultāti:   “Open”   Jauniešu sacensības   Ātrais šahs   Ātrspēle