Salaspils novada atklātais šaha čempionāts

Salaspils12.oktobrī Salaspils kultūras namā "Rīgava" (Līvzemes ielā 7) notika 2013.gada Salaspils novada atklātais šaha čempionāts (Šveices sistēma, 8 kārtas, apdomas laiks - 14 min. + 3 sek.; FIDE ātrā šaha reitinga aprēķins; 31 dalībnieks).

Ar 7.5 punktiem no 8 uzvaru sacensību kopvērtējumā izcīnīja Sergejs Klimakovs, otrajā vietā turnīra tabulā ierindojās Jānis Daudzvārdis (6 punkti); trešo vietu kopvērtējumā ieguva Marija Golubeva, ceturto vietu – Alberts Abdulajevs, piektajā vietā – Aivars Laizāns (katram - 5.5 punkti no 8).

Dāmu konkurencē ar 4 punktiem no 8 pirmo vietu izcīnīja daugavpiliete Elizabete Limanovska (16.vieta kopvērtējumā), otro vietu ieguva Ruta Auziņa (3.5 punkti, 21.vieta kopvērtējumā), trešajā vietā – Poļina Ni (3 punkti, 24.vieta kopvērtējumā).

Turnīra jauniešu balvu ieguva Toms Kalniņš (4.5 punkti, 10.vieta kopvērtējumā), labākais no senioriem – Stanislavs Gaiļums (4.5 punkti, 12.vieta turnīra tabulā).