Paul Keres Memorial - 2014

http://eestimale.ee/keres2014/2014.gada 10.-12.janvārī Tallinā notika tradicionālās starptautiskās ātrā šaha sacensībās, veltītas  Igaunijas lielmeistaram Paulam Keresam (atlases turnīrs - Šveices sistēma, 7 kārtās, laika kontrole – 2 x 15 min. + 5 sek.; finālsacensības – riņķa sistēma, 9 kārtas, laika kontrole – 2 x 15 min. + 10 sek.).

Atlases turnīrā (78 dalībnieki) ar 6 punktiem no 7 uzvaru izcīnīja starptautiskais meistars no Latvijas Vladimirs Svešņikovs, WGM Dana Reizniece-Ozola (Latvija, 5.5 punkti) dalīja 2.-6.vietu turnīra kopvērtējumā un ierindojās 5.vietā pēc papildus koeficienta (labākais rezultāts dāmām). Finālsacensībās pirmo vietu izcīnīja Latvijas lielmeistars GM Igors Kovalenko (7 punkti no 9), IM Vladimirs Svešņikovs ierindojās 8.vietā turnīra tabulā (3.5 punkti).

Sacensību ātrspēles turnīrā (11 kārtas, 47 dalībnieki) labāko rezultātu Latvijas šahistu starpā uzrādīja lielmeistars GM Jevģēņijs Svešņikovs – ar 8.5 punktiem no 11 viņš izcīnīja otro vietu kopvērtējumā pēc papildus koeficienta;  WGM Dana Reizniece-Ozola - labākā no dāmām turnīra tabulā (7 punkti, 6.vieta kopvērtējumā).

Nolikums     Oficiālā mājas lapa       Dalībnieki:    Atlases turnīrs    Finālsacensības

Rezultāti:    Atlases turnīrs    Finālsacensības    Ātrspēle       Partijas