2013.gada Pasaules čempionāts šahā jauniešiem

http://www.worldyouth2013.com/18.-28.decembrī Abū Dabī (Apvienotie Arābu Emirāti) notika 2013.gada Pasaules čempionāts šahā  jauniešiem (Šveices sistēma; klasiskais šahs - 11 kārtas, ātrspēle - 7 kārtas).

Labāko rezultātu Latvijas dalībnieku starpā klasiskā šaha čempionātā uzrādīja Dmitrijs Tokranovs, Marija Golubeva un Madara Golsta – ar 6.5 punktiem no 11 Dmitrijs Tokranovs ierindojās 50.vietā vecuma grupā jauniešiem līdz 14 gadiem (193 dalībnieki), Marija Golubeva ar 5.5 punktiem ieguva 53.vietu turnīrā jaunietēm līdz 16 gadiem (116 dalībnieces), Madarai Golstai – 7 punkti un 23.vieta vecuma grupā meitenēm līdz 10 gadiem (140 dalībnieces). Daugavpiliete Laura Orliņa ar 4.5 punktiem ierindojās 70.vietā turnīrā jaunietēm līdz 18 gadiem (99 dalībnieces), Daugavpils šahists Daniils Horobrijs (5.5 punkti) ieguva 88.vietu vecuma grupā zēniem līdz 10 gadiem (199 dalībnieki).

Labākie Latvijas šahistu rezultāti ātrspēles sacensībās - Madara Golsta - 4.5 punkti no 7, 20.vieta meitenēm līdz 10 gadiem (93 dalībnieces) un Dmitrijs Tokranovs – 4.5 punkti, 30.vieta jauniešiem līdz 14 gadiem (141 dalībnieks). Daugavpilietis Daniils Horobrijs ar 4 punktiem ierindojās 41.vieta vecuma grupā zēniem līdz 10 gadiem (136 dalībnieki).