LKČ Augstākās līgas Ventspils sabraukums, 26.-27.05.2012

Publicēts: www.sahafederacija.lv


25.05. rezultāts (Rīgā, pārceltais mačs no Daugavpils posma):

10 Termo-Eko/RŠF 3 – 2 9 Autoskola VENTA
1 IM Kovalev Vladislav 2477 1 : 0 NM Kirpichnikov Vladimir 2380
2 MK Nikolajev Denis 2325 : FM Levchenkov Vitaly 2257
3 FM Meskovs Nikita 2319 1 : 0 MK Agafonov Yuri 2223
4 NM Karklins Imants 2255 : MK Volodins Igors 2174
5 WGM Daulyte Deimante 2223 0 : 1 WIM Dolgova Olga 2207

26.06. 1. kārtas rezultāti

10 Termo-Eko/RŠF 3 – 2 7 Ventspils
1 GM Kiselev Vitaliy 2517 1 : 0 IM Antoms Guntars 2395
2 IM Kovalev Vladislav 2477 : FM Saulespurens Valdis 2302
3 MK Nikolajev Denis 2325 1 : 0 NM Mustaps Matiss 2278
4 NM Klimakovs Sergejs 2250 0 : 1 MK Zuckovs Aleksejs 0
5 WGM Daulyte Deimante 2223 : WGM Reizniece-Ozola Dana 2292

5 Liepājas KSS 1 – 3 1 EST Chess team
1 MK Berzinsh Ivars 2219 0 : 1 GM Sveshnikov Evgeny 2499
2 MK Muhamadejevs Rinats 2251 : IM Berzinsh Roland 2422
3 MK Kovalevsky Arkady 2083 : IM Samolins Vitalijs 2392
4 FM Ozolins Aris 2236 0 : 1 IM Sveshnikov Vladimir 2426
5 MK Vainovskaia Valentina 1915 : WIM Voronova Tatiana 2201

26.06. 2. kārtas rezultāti

1 EST Chess team 3 – 2 10 Termo-Eko/RŠF
1 GM Sveshnikov Evgeny 2499 1 : 0 GM Kiselev Vitaliy 2517
2 IM Berzinsh Roland 2422 0 : 1 IM Kovalev Vladislav 2477
3 IM Samolins Vitalijs 2392 : MK Nikolajev Denis 2325
4 IM Sveshnikov Vladimir 2426 1 : 0 NM Klimakovs Sergejs 2250
5 WIM Voronova Tatiana 2201 : WGM Daulyte Deimante 2223

 

7 Ventspils 3 – 2 5 Liepājas KSS
1 IM Antoms Guntars 2395 0 : 1 MK Berzinsh Ivars 2219
2 FM Saulespurens Valdis 2302 0 : 1 MK Muhamadejevs Rinats 2251
3 NM Mustaps Matiss 2278 1 : 0 MK Kovalevsky Arkady 2083
4 MK Zuckovs Aleksejs 0 1 : 0 FM Ozolins Aris 2236
5 WGM Reizniece-Ozola Dana 2292 1 : 0 MK Vainovskaia Valentina 1915

27. 05. rezultāti

5 Liepājas KSS 1 – 4 10 Termo-Eko/RŠF
1 MK Berzinsh Ivars 2219 0 : 1 GM Kiselev Vitaliy 2517
2 MK Muhamadejevs Rinats 2251 1 : 0 IM Kovalev Vladislav 2477
3 MK Kovalevsky Arkady 2083 0 : 1 MK Nikolajev Denis 2325
4 FM Ozolins Aris 2236 - : + NM Klimakovs Sergejs 2250
5 MK Vainovskaia Valentina 1915 0 : 1 WGM Daulyte Deimante 2223
1.1 1 EST Chess team 3 – 2 10 Termo-Eko/RŠF
1 GM Sveshnikov Evgeny 2499 1 : 0 GM Kiselev Vitaliy 2517
2 IM Berzinsh Roland 2422 0 : 1 IM Kovalev Vladislav 2477
3 IM Samolins Vitalijs 2392 : MK Nikolajev Denis 2325
4 IM Sveshnikov Vladimir 2426 1 : 0 NM Klimakovs Sergejs 2250
5 WIM Voronova Tatiana 2201 : WGM Daulyte Deimante 2223

 

7 Ventspils 2 – 3 1 EST Chess team
1 IM Antoms Guntars 2395 0 : 1 GM Sveshnikov Evgeny 2499
2 FM Saulespurens Valdis 2302 : IM Berzinsh Roland 2422
3 NM Mustaps Matiss 2278 : IM Samolins Vitalijs 2392
4 MK Isakovs Janis 0 0 : 1 IM Sveshnikov Vladimir 2426
5 WGM Reizniece-Ozola Dana 2292 1 : 0 WIM Voronova Tatiana 2201

Kopvērtējuma tabula pirms finālposma:

Vieta Komanda Mači + = - Pts. MP
1 Rīgas Tehniskā universitāte 6 6 0 0 23 12
2 Rēzekne/Rīgas Šaha skola 6 5 1 0 21 11
3 EST Chess team 6 5 1 0 20 11
4 Termo-Eko/RŠF 6 4 0 2 17 8
5 Ventspils 6 3 0 3 16 6
6 Rīgas Šaha skola – Cerība 6 3 0 3 15 6
7 Liepājas KSS 6 1 0 5 13 2
8 Autoskola VENTA 6 1 0 5 12 2
9 Daugavpils 6 1 0 5 10 2
10 F. Circeņa Šaha klubs 6 0 0 6 1 0

SNo. Komanda 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pts. MP Rank
1 EST Chess team * 2 3 5F 3 3 3 20 11 3
2 Rēzekne/Rīgas Šaha skola 2 * 3 4 4 4 3 21 11 2
3 Daugavpils 1 * 1 2 3 2 10 2 9
4 Rīgas Tehniskā universitāte 4 * 3 5F 3 4 4 23 12 1
5 Liepājas KSS 1 2 * 5F 2 2 1 13 2 7
6 F. Circeņa Šaha klubs 0F 0F 0F * 0F 1 1 0 10
7 Ventspils 2 4 2 3 * 3 2 16 6 5
8 Rīgas Šaha skola – Cerība 1 3 1 3 5F 2 * 15 6 6
9 Autoskola VENTA 2 1 2 1 4 * 2 12 2 8
10 Termo-Eko/RŠF 2 2 3 4 3 3 * 17 8 4