Starptautiskā šaha nometne Rīgā

The Baltic Summer Chess Camp 2014 (BSCC2014)

Starptautiskā šaha nometne Rīgā


Šahs ir ne tikai intelektuālas sporta sacensības, bet arī interesants starpkultūru saziņas veids. Globalizācijas laikmetā tas ir īpaši svarīgi bērnu vispusīgai attīstībai.
2014. gada Baltijas Vasaras Šaha nometne (BSCC2014) ir sava veida festivāls, kura laikā bērni no dažādām valstīm piedalīsies kopīgos pasākumos un šaha treniņos, kā arī interesanti pavadīs atpūtas brīžus. Dalībnieki no Lielbritānijas, Baltijas un citām valstīm sapulcēsies Rīgā 12. augustā. Nodarbības ilgs četras dienas un norisināsies angļu valodā. Paredzēta arī atsevišķa programma pieaugušajiem. Ar pilnu programmu iepazīties un reģistrēties vasaras nometnei var www.chessbaltic.com. Pēc nometnes beigām ir iespējas piedalīties dažādos Rīgas Tehniskās Universitātes rīkotajos šaha turnīros www.rtuopen.lv.
Rīgai ir bagātas šaha tradīcijas. Šeit ir izauguši izcili šahisti – Ārons Nimcovičs, Mihails Tāls un Aleksejs Širovs. 2014. gada Baltijas Vasaras Šaha nometne ir ne tikai lieliska iespēja spēlēt šahu, bet arī iespējas interesantai ģimenes atpūtai 2014.gada Eiropas kultūras galvaspilsētas rīkoto pasākumu ietvaros www.liveriga.com. Dalībnieki uzzinās daudz jauna un viņu šaha entuziasms tiks vēl vairāk stimulēts.

Autors: Jurijs Agafonovs