Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs

GM Aivars Gipslis2015.gada 7.februārī Rīgas Tehniskajā universitātē notika Latvijas lielmeistara un trenera Aivara Gipšļa piemiņas turnīrs (Šveices sistēma, 9 kārtas, laika kontrole – 5 minūtes līdz partijas beigām katram dalībniekam + 3 sekundes par katru gājienu; FIDE ātrspēles reitinga aprēķins).
Ar 7 punktiem no 9 uzvaru sacensību kopvērtējumā pēc papildus koeficienta izcīnīja IM Rolands Bērziņš, otrajā vietā turnīra tabulā ierindojās WGM Dana Reizniece-Ozola (arī 7 punkti), trešo vietu ieguva IM Vladimirs Svešņikovs (6.5 punkti), 4.vietā – Arturs Bernotas (6 punkti), dāmu balva – WGM Laura Rogule (6 punkti), 5.vietā – Vsevolods Dzjuba (6 punkti), 6.vietā – Kristaps Kretainis (6 punkti).
Turnīra jauniešu balvas ieguva Oļegs Petrovskis (vecuma grupa – līdz 18 gadiem; 5.5 punkti) un Rihards Bekasovs (vecuma grupa – līdz 14 gadiem; 4 punkti); 1.vietu senioriem izcīnīja Jānis Daudzvārdis (5 punkti), 2.vietā – Anatolijs Selivanovs (4 punkti).
Sacensību reitingbalvas: ELO < 2150 - Vadims Boļšakovs (5.5 punkti), ELO < 1900 – Igors Ivanovs (4.5 punkti).