Pļaviņu pilsētas kausa izcīņa šahā

Autors: Uldis Melderis  &  chessds.lv

Pļaviņas15.februārī Pļaviņās notika Pļaviņu pilsētas 209. ceļojoša kausa izcīņa šahā (2015.gada ātrspēles sacensību sērijas 1.turnīrs, riņķa sistēma, 17 dalībnieki no Pļaviņām, Kokneses, Skrīveriem, Ogres, Rīgas, Limbažiem, Cēsīm, Līvāniem, Jēkabpils, Valles un Daugavpils).
Ar 15.5 punktiem no 16 pirmo vietu turnīra kopvērtējumā izcīnīja Ģirts Kiršbergs (Jēkabpils), otrajā vietā ierindojās Uldis Melderis (Pļaviņas) – 12.5 punkti, trešo vietu ieguva Ivo Saksis (Limbaži) – 11.5 punkti, 4.vietā - Ivars Smilga (Valle; 10.5 punkti), 5.vietā - Alberts Korosteļovs (Jēkabpils; 10 punkti), 6.vietā - Imants Lūsis (Skrīveri; 10 punkti).
Daugavpils šahiste Elizabete Limanovska ar 8.5 punktiem ierindojās 7.vietā turnīra tabulā (labākais rezultāts jauniešiem).