"Superšahiste 2015"

Autors: Edgars Ungurs

 

http://www.sahaskola.lv/Atzīmējot jaunā mācību gada sākumu, 26.septembrī Rīgas Šaha skolā pulksten 12:00 tiks atklāts šaha turnīrs meitenēm "Superšahiste 2015". Divu dienu garumā visas skolas vecuma meitenes tiek aicinātas noskaidrot labākās šahistes godu piecās kategorijās. Labākās saņems kausus, medaļas un diplomus, taču piemiņas suvenīri tiks ikvienai dalībniecei!
Sacensību direktors, lielmeistars Arturs Neikšāns uzsver, ka sacensību galvenais mērķis ir popularizēt šahu meiteņu vidū un iedrošināt ikvienu skolnieci asināt savu prātu ar senās spēles starpniecību - kā zināms, šaha spēle jauniešiem palīdz attīstīt loģisko domāšanu un plānošanu.
"Superšahiste" tiek organizēta jau trešo gadu. Šogad ir plānots, ka sacensībās piedalīsies aptuveni 50 dalībnieces no Rīgas skolām, taču laipni ir aicinātas arī citu Latvijas pilsētu skolnieces. Iepriekšējos pieteikumus pieņem Rīgas Šaha skolā, Tallinas ielā 6 līdz 24.septembrim, rakstot uz e-pastu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it vai arī zvanot pa tālruni 25935355.

 

***

Nolikums      Rezultāti: [ Jaunākā grupa ]  [ Vecākā grupa ]