Latgales rudens - 2010

 

Latgales rudens - 20102010.gada 8. – 10.oktobrī Daugavpils šaha un dambretes klubā notika ikgadējais starptautiskais šaha festivāls "Latgales rudens - 2010" - Šveices sistēma, 8 kārtas, galvenais tiesnesis – starptautiskās kategorijas tiesnesis Alberts Cimiņš (Rīgas Šaha federācija). Sacensībās piedalījās 79 šahisti no Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas.

  

Sacensību „A” turnīrā šahistiem ar vismaz 1. sporta klasi bez vecuma ierobežojumā (27 dalībnieki) ar 7.5 punktiem no 8 uzvaru izcīnīja Aleksandrs Ulanovs (Krievija), otrajā vietā - IM Jegors Pahomovs (Krievija) – 7 punkti, trešo vietu pēc papildus koeficienta ieguva daugavpilietis Ingemārs Jesse – 5.5 punkti.

  

Ar 7 punktiem no 8 „B” turnīrā 1995.gadā dzimušiem un jaunākiem šahistiem ar vismaz 2. sporta klasi (32 dalībnieki) uzvarēja Deniss Dunaveckis (Daugavpils), otro vietu pēc papildus koeficienta ieguva Nikita Kantiševs (Krievija) – 6 punkti, trešajā vietā pēc papildus koeficienta – Andrejs Kreinhauzs (Baltkrievija) – arī 6 punkti.

Labākā no jaunietēm „B” turnīrā – Eira Sarnovska (Jēkabpils) – 4.5 punkti un 11.vieta kopvērtējumā pēc papildus koeficienta. Otrais labākais rezultāts jaunietēm – Agne Semonavičute (Lietuva) – ari 4.5 punkti un 14.vieta pēc papildus koeficienta, trešo labāko rezultātu uzradīja Dagmāra Kurbanova (Rīga) – 4 punkti un 15.vieta pēc papildus koeficienta.

  

„C” turnīrā šahistiem vecuma grupā līdz 10 gadiem ar vismaz 3. sporta klasi (20 dalībnieki) pirmo vietu izcīnīja Klāvs Stabulnieks (Rīga) – 7.5 punkti no 8, otro vietu pēc papildus koeficienta ieguva Maksims Mackevičs (Baltkrievija) – 5.5 punkti, trešajā vietā, ņemot vērā papildus koeficientu – Nikita Zuj-Zajkovskis (Daugavpils) – arī 5.5 punkti.

Labākais rezultāts meitenēmKarolina Misjuka (Lietuva) – 5 punkti un 6.vieta kopvērtējumā pēc papildus koeficienta, otro labāko rezultātu uzrādīja Darija Litvjakova (Rīga) – 4 punkti un 9.vieta pēc papildus koeficienta, trešais rezultāts – Emilija Misjuka (Lietuva) – arī 4 punkti un 10.vietā, ņemot vērā papildus koeficientu.  

  

Nolikums       Fotogalerija

   

Rezultāti:    "A" turnīrs     "B" turnīrs     "C" turnīrs