Rīgas 2011.gada šaha atklātās jaunatnes meistarsacīkstes

 

www.riga.lv

http://www.sahaskola.lv/

25.- 28.novembrī Rīgas Šaha skolas telpās (Tallinas ielā 6) notika Rīgas 2011.gada šaha atklātās jaunatnes meistarsacīkstes (atlases posms Pasaules un Eiropas jauniešu čempionātiem zēniem; Šveices sistēma, 7 kārtas). Sacensību organizētāji - Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Rīgas Šaha skolu.

Ar 6 punktiem no 7 pirmo vietu kopvērtējumā turnīra vecākajā grupā (16 dalībnieki) ieguva Toms Kalniņš; labāko rezultātu jaunietēm uzrādīja Dana Matisone (5.5 punkti, otrā vieta kopvērtējumā pēc papildus koeficienta).

Vidējā grupā (13 dalībnieki) pirmo vietu turnīra tabulā ieguva Dmitrijs Tokranovs - 6.5 punkti no 7; labākais rezultāts jaunietēm – Arina Dernova (3 punkti, 10 vieta kopvērtējumā pēc papildus koeficienta).

Pirmajā vietā sacensību jaunākajā grupā (23 dalībnieki) ierindojās Iļja Semjonovs – 6 punkti no 7.

Pirmo vietu jaunietēm šajā vecuma grupā izcīnīja Daugavpils šahiste Elizabete Limanovska (treneris – starptautiskais meistars Arturs Neikšāns) – viņa arī ieguva 6 punktus no 7 un dalīja 1.vietu turnīra kopvērtējumā, zaudējot uzvarētājam tikai pēc papildus koeficienta.

Daugavpilietis Elvis Limanovskis ieguva 2.5 punktus no 7 un pēc papildus koeficienta ierindojās 13.vietā turnīra tabulā sacensību vecākajā grupā.

  

Sacensību nolikums      Fotogalerija

   

Rezultāti:   Vecākā grupa    Vidējā grupa    Jaunākā grupa