Lieldienu ģimeņu čempionāts šahā 2012

 

2012.gada 9.aprīlī atpūtas centrā „LIDO” notika Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” atklātās komandu sacensības šahā „Lieldienu ģimeņu čempionāts šahā 2012” (komandu sacensības – Šveices sistēma, 7 kārtas, laika kontrole - 10 min. līdz partijas beigām katram dalībniekam  + 3 sek. par katru gājienu; sacensību uzvarētājiem – īpašas balvas no “LIDO”).

Uzrādot labākus rezultātus kopvērtējumā, saldas balvas no “LIDO” ieguva Veronika un Deniss Žiļajevi (1.vieta pēc papildrādītājiem, 11 punkti), Makss un Juliāns Serdjuki (2.vieta, arī 11 punkti), Aleksandrs un Sergejs Proņini (3.vieta, 9.5 punkti).

Ar kausiem, medaļām un šaha literatūru tika apbalvotas labākās ģimenes divās nominācijās: nominācijā komandām ar vienu pieaugušo un vienu jaunieti līdz 17 gadiem balvas ieguva Veronika un Deniss Žiļajevi (1.vieta), Aleksandrs un Sergejs Proņini (2.vieta), Raimonds un Dana Vambuti (3.vieta); nominācijā komandām ar diviem jauniešiem līdz 17 gadiem - Makss un Juliāns Serdjuki (1.vieta), Iļja un Vsevolods Semjonovi (2.vieta), Vjačeslavs un Vladislavs Boreiko (3.vieta).

 

Sacensību nolikums     Rezultāti       Fotogalerija