Jauno šahistu festivāls - 2012

Jēkabpils2012.gada 27. – 29.aprīlī Jēkabpilī notika ikgadējās šaha sacensības "Jauno šahistu festivāls" (Šveices sistēma, 9 kārtas, 41 dalībnieks; laika kontrole – 40 min.).

Ar 7 punktiem no 9 uzvaru sacensībās pēc papildus koeficienta izcīnīja Vladislavs Antonivs (Rīga), otro vietu kopvērtējumā ieguva Daugavpils šahists Nikita Zuj-Zajkovskis (arī 7 punkti), trešajā vietā ierindojās Kārlis Mālnieks (Jēkabpils) - 6.5 punkti.

Pirmo vietu jaunietēm turnīrā ieguva Dana Vambute (Rīga) – 6.5 punkti, otro vietu – Darja Litvjakova (Rīga) – 6 punkti, trešo vietu – Līva Vaivade (Kuldīga) – arī 6 punkti.

Daugavpilietis Daniils Horobrijs ar 6.5 punktiem pēc papildus koeficienta ierindojās 5.vietā turnīra tabulā; Daugavpils šahistei Marijai Nikolajevai – 4.vieta jaunietēm (5 punkti), Vita Petrova ieguva 6.vietu (4.5 punkti); Armands Ļahs ieguva 12.vietu kopvērtējumā (5.5 punkti), Gļebs Vasilevskis – 18.vietu (4.5 punkti), Einārs Ļāhs – 20.vietu (4.5 punkti), Jegors Ļeonovs – 29.vietu (4 punkti), Valentīns Katjušins – 33.vietu (3.5 punkti).