Rīgas Šaha skolas atklātais čempionāts - 2012

http://www.sahaskola.lv/ 2012.gada 29.oktobrī – 1.novembrī notika Rīgas Šaha skolas atklātā čempionāta sacensības (divas vecuma grupas; Šveices sistēma, 7 kārtas - atlases posms Pasaules un Eiropas jauniešu čempionātiem zēniem).

Ar 6.5 punktiem no 7 uzvaru čempionāta vecākajā grupā (1995.-2000.dz.g., 43 dalībnieki) izcīnīja Edgars Stepiņš, labāko rezultātu jaunietēm uzrādīja Margarita Parhomenko (4.5 punkti).

Apakšgrupā līdz 13 gadiem pirmo vietu ieguva Jevģēnijs Širokovs (4.5 punkti), otrajā vietā ierindojās Klāvs Stabulnieks (arī 4.5 punkti), trešo vietu ieguva Alberts Grīvnieks (3.5 punkti). Pirmo vietu jaunietēm izcīnīja  Margarita Parhomenko (4.5 punkti), otro vietu ieguva daugavpiliete Elizabete Limanovska (arī 4.5 punkti), trešajā vietā – Aleksandra Migunova (3.5 punkti).

Labāko rezultātu apakšgrupā līdz 15 gadiem uzrādīja Olegs Petrovskis (5 punkti), otro vietu ieguva Andrejs Migunovs (arī 5 punkti), trešajā vietā ierindojās Ralfs Blumbergs (4.5 punkti). Labākā no jaunietēm – Marija Golubeva (4.5 punkti).

Apakšgrupā līdz 17 gadiem uzvaru izcīnīja  Edgars Stepiņš (6.5 punkti), otrajā vietā – Dmitrijs Starcevs (5.5 punkti), trešo vietu ieguva Andrejs Matvejevs (5 punkti). Labākais rezultāts jaunietēm – Dana Matisone (3.5 punkti).

Pirmo vietu čempionāta jaunākajā grupā (2001.dz.g. un jaunāki, 24 dalībnieki) ieguva Arsens Bataševs (7 punkti no 7), labākais rezultāts meitenēm – Elisa Granovska (4.5 punkti).

Labāko rezultātu apakšgrupā līdz 7 gadiem uzrādīja Artjoms Vissarionovs (2 punkti). Pirmo vietu apakšgrupā līdz 9 gadiem ieguva Aleksandrs Jazdanovs (3.5 punkti), otro vietu – Imants Mieriņš (3 punkti); 1.vieta meitenēm - Elisa Granovska (4.5 punkti), 2.vieta – Madara Golsta (3 punkti), 3.vieta – Ramona Golsta (2.5 punkti). Apakšgrupā līdz 11 gadiem pirmajā vietā ierindojās  Arsens Bataševs (7 punkti), otro vietu ieguva Jaroslavs Petrovs (5 punkti), trešo vietu – Rihards Bekasovs (4.5 punkti).

Sacensību nolikums         Fotogalerija

Rezultāti:    Vecākā grupa    Jaunākā grupa       Rezultāti apakšgrupās:    Vecākā grupa    Jaunākā grupa