II Starptautiskais jauniešu turnīrs "El mundo shirovonline"

 

http://shirovonline.com Trešdien, 12. decembrī plkst. 18:30 pēc Latvijas laika notiks otrais starptautiskais jauniešu tiešsaistes turnīrs šahā “El mundo shirovonline” šaha apmācības mājaslapā www.shirovonline.com. Turnīrā paredzēti dalībnieki no Latvijas, Krievijas, Spānijas, Polijas, Argentīnas, Kolumbijas un citām valstīm.
Turnīrs notiks pēc Šveices sistēmas, 11 kārtās. Laika kontrole – 7 minūtes uz partiju katram dalībniekam, bez pielikuma par izdarītajiem gājieniem. Dalībnieki nedrīkst būt vecāki par 1996. dzimšanas gadu.

 

 

Tiks izmantota tehnoloģija, kas automātiski fiksē rezultātus un veic izlozi, kas ir ērti lietojama ne tikai starptautiskos turnīros, bet arī ikdienas šaha apmācībai skolās. Šādus starptautiskus bērnu turnīrus ir plānots rīkot 10-12 reizes gadā. Turnīra koordinatori ir lielmeistari Aleksejs Širovs, Arturs Neikšāns (Latvija), Klaudija Amura (Claudia Amura, Argentīna), starptautiskie meistari Haviers Sanzs (Javier Sanz, Spānija), Daniels Rivera (Urugvaja), kā arī šaha treneri Isolina Majuls (Isolina Majul), Širlejs Kastillo (Shirley Castillo) (Kolumbija) un citi.
Dalība turnīrā ir bez maksas, bet dalībniekiem jābūt reģistrētiem „Shirovonline”. Latvijas skolnieku reģistrāciju vietnē „Shirovonline” veic „Lielmeistaru akadēmija”, kas organizē skolas darbību Latvijā. Skolnieka reģistrācijas maksa ir 5 LVL+PVN gadā, sākot ar 2013. gada 1. janvāri. Šajā cenā neietilpst vienošanās starp skolēniem un tiešsaistes nodarbību pasniedzējiem. Lielmeistaru akadēmija ir šī mācību projekta koordinators, kā arī centīsies organizēt savus šaha notikumus gan internetā, gan klātienē. Līdz 2012. gada 31. decembrim reģistrācija ir bez maksas.
Decembrī plānojas arī liels Latvijas skolēnu interneta turnīrs vietnē www.shirovonline.com. Dalībnieki drīkst piedalīties gan no savām mājām, gan speciāli pieejamās telpās Rīgā (tiks precizēts vēlāk). Dalībnieki paši sevi nodrošina ar datoriem.

 

***

"El mundo shirovonline" - 28.11.2012