Pleskavas prāta spēļu kluba kausa izcīņa šahā

http://pskovchess.ru/forum/viewtopic.php?f=4&t=6742013.gada 16.-20.oktobrī Pleskavā notika atklātā Pleskavas prāta spēļu kluba kausa izcīņa šahā (ātrspēles un ātrā šaha turnīri, FIDE reitinga aprēķins; sacensību ietvaros – Latvijas lielmeistara Alekseja Širova šaha lekcijas un simultānspēles seanss).

Sacensībās piedalījās Latvijas šahisti IM Andrejs Sokolovs, Dmitrijs Tokranovs un Jevģēnijs Širokovs. Ātrā šaha turnīrā (9 kārtas, 30 dalībnieki) Andrejs Sokolovs ar 9 punktiem no 9 izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā, Dmitrijs Tokranovs ieguva otro vietu (7 punkti), Jevģēnijs Širokovs ierindojās 15.vietā turnīra tabulā (4.5 punkti). Ātrspēles sacensībās (11 kārtas, 27 dalībnieki)  Andrejs Sokolovs arī uzrādīja labāko rezultātu – 10 punkti no 11 un 1.vieta kopvērtējumā,  Dmitrijs Tokranovs ierindojās 4.vietā (7.5 punkti), Jevģēnijam Širokovam – 7 punkti un 6.vieta kopvērtējumā.

Sacensību nolikums         Rezultāti:     Ātrais šahs    Ātrspēle